Wybierz rozmiar czcionki:

Wybierz język:

Boehringer Ingelheim

Grupa Boehringer Ingelheim, z centralą w Ingelheim w Niemczech, jest jedną z 20 czołowych firm farmaceutycznych. Działa na rynkach całego świata za pośrednictwem 145 podmiotów zależnych i zatrudnia ponad 42 000 pracowników. Firma, założona w roku 1885, prowadzi prace badawczo-rozwojowe, produkcję i sprzedaż nowatorskich produktów o wysokiej wartości terapeutycznej, przeznaczonych do stosowania u ludzi i zwierząt.

Głównym elementem kultury firmy Boehringer Ingelheim jest zobowiązanie do działań zgodnych z zasadami odpowiedzialności społecznej. Fundamentem globalnej działalności firmy jest zaangażowanie w projekty społeczne, opieka nad pracownikami i ich rodzinami oraz zapewnianie wszystkim pracownikom równych szans. Współpraca i wzajemny szacunek oraz ochrona środowiska i zrównoważony rozwój stanowią nieodłączną część wszystkich przedsięwzięć firmy Boehringer Ingelheim.

Bayer

Bayer to międzynarodowa firma działająca w trzech kluczowych obszarach: ochrony zdrowia, środków ochrony roślin i wysoko specjalistycznych materiałów. Produkty i usługi firmy Bayer mają na celu przynoszenie ludziom korzyści i ulepszanie jakości ich życia. Jednocześnie, firma Bayer tworzy wartość poprzez innowacje, wzrost i zapewnianie wysokiej zyskowności. Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, Bayer przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju. Ekonomia, ekologia i odpowiedzialność społeczna to równorzędne priorytety w polityce korporacyjnej firmy. Zgodnie ze swoją misją „Science For A Better Life” Bayer opracowuje innowacyjne leki, dające możliwość pacjentom i ich lekarzom prowadzenia nowoczesnej terapii o wysokiej skuteczności, wysokim profilu bezpieczeństwa i wygodzie stosowania. Więcej informacji www.bayer.com.pl

Medonet

Medonet.pl jest liderem wśród serwisów zdrowotnych w Polsce zarówno pod względem zasięgu, jak i zaufania ze strony użytkowników. Zawiera treści tworzone przez profesjonalną redakcję złożoną z dziennikarzy medycznych współpracujących z lekarzami i specjalistami. Medonet.pl, założony w 2010 roku, jest jednym z najdłużej funkcjonujących portali zdrowotnych w Polsce. Hołdujemy zasadzie Evidence Based Medicine (EBM), co oznacza, że publikowane informacje poparte są sprawdzoną wiedzą medyczną. Internauci znajdą w Medonet wiadomości z zakresu zdrowia i medycyny oraz porady dotyczące chorób i ich leczenia. Treści nie są ograniczane do prostych tematów, ale często opisywane są przypadki trudne i nietypowe. W serwisie udostępniona jest także encyklopedia chorób, badań i leków.

Allergan

Firma Allergan jest jedną z wiodących innowacyjnych firm farmaceutycznych o zasięgu globalnym, jednym z liderów nowoczesnego modelu Growth Pharma. Prowadzi działalność w ponad 100 krajach na świecie, opartą na współpracy z lekarzami, przedstawicielami opieki zdrowotnej i pacjentami, dostarczając nowoczesne i wartościowe możliwości leczenia, pozwalające ludziom na całym świecie prowadzić dłuższe i zdrowsze życie. Allergan zatrudnia ponad 18 000 pracowników. W Polsce firma koncentruje się na trzech obszarach terapeutycznych, takich jak: okulistyka, medycyna estetyczna oraz neurologia. więcej informacji na allergan.com.pl.

World Stroke Organization

WSO World Stroke Organization - Światowa Organizacja Udaru Mózgu została powołana w październiku 2006 roku z połączenia International Stroke Society (ISS) i World Stroke Federation (WSF), dwóch głównych organizacji udarowych na świecie. Misją WSO jest zapewnienie dostępu do rzetelnej wiedzy na temat leczenia udaru, wspierania badań naukowych i nauczania w tej dziedzinie, poprawy opieki nad chorymi po udarze mózgu na całym świecie.WSO jest wydawcą magazynu - Journal of Stroke, który powstał w 2005 r. Jest on poświęcony problematyce udarów na całym świecie. Członkostwo w WSO jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych - organizacji udarowych ,osób zawodowo związanych z problematyką udarową oraz organizacji wspierających.WSO jest międzynarodową organizacją pozarządową i pozostaje w oficjalnych stosunkach ze Światową Organizacją Zdrowia (WHO).

Tromed

Profesjonalna obsługa osób niepełnosprawnych, fachowe doradztwo. Indywidualny dobór sprzętu dla niepełnosprawnych. Szkolenia z zakresu obsługi sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego, ortopedycznego dla opiekunów osób niepełnosprawnych, fizjoterapeutów i personelu medycznego. www.tromed.pl

INCHEM Polonia

Inchem Polonia producent nowoczesnej chemii budowlanej. Jeden z liderów rynku polskiego specjalizujący się w produkcji past pigmentowych zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i biznesowych. Przedsiębiorca ceniony także na rynkach zagranicznych przez odbiorców z Czech, Słowacji, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Litwy i Bułgarii. Zdobywca wielu nagród „fair play” oraz tytułu „Odkrycie Roku” w tegorocznej edycji konkursu Laur Konsumenta. Więcej na www.inchem.pl

IPSEN

IPSEN jest światową grupą biofarmaceutyczną, której rozwój jest ukierunkowany na innowacyjność. Ambicją IPSEN jest osiągnięcie silnej pozycji w wyselekcjonowanych obszarach terapeutycznych. Poprzez realizację długoterminowych planów rozwoju Grupa dąży do opracowania innowacyjnych leków służących pacjentom. IPSEN w pełni angażuje się we wszystkie aktywności na rzecz pacjentów, środowiska lekarzy i wielu innych grup, z którymi współpracuje na zasadach partnerskich. Więcej na www.ipsen.pl

AssisTech Sp. z o.o.

AssisTech Sp. z o.o. jest firmą skoncentrowaną na opracowywaniu i komercjalizacji innowacyjnych rozwiązań z obszaru informatyki, multimediów i inżynierii biomedycznej. Misją firmy jest tworzenie zaawansowanych technologicznie rozwiązań wspierających człowieka w codziennym życiu w oparciu o doświadczenie i wiedzę specjalistów z różnych obszarów nauki, w szczególności rehabilitacji neurologicznej, edukacji specjalnej (oligofrenopedagogiki) i technologii IT. Cechą charakterystyczną działalności AssisTech Sp. z o.o. jest interdyscyplinarność, polegająca na integracji technologii informatycznych z kompetencjami różnych specjalistów, prowadząca do powstania profesjonalnych, funkcjonalnych, niezwykle pomocnych i dopracowanych w najmniejszych szczegółach produktów.

Flagowym produktem firmy jest system C-Eye – system do obiektywizacji stanu i neurorehabilitacji osób z dysfunkcjami neurologicznymi i zaburzeniami rozwoju. Jest to system oparty na technologii śledzenia wzroku, co oznacza że zarówno diagnoza, rehabilitacja, jak również kontakt pacjenta z otoczeniem możliwy jest za pośrednictwem często ostatniego kanału komunikacji z pacjentem jakim jest wzrok i wykrywanie miejsca na które w danym momencie patrzy pacjent (na podstawie analizy ruchu gałki ocznej). System C-Eye jest certyfikowanym urządzeniem medycznym.

AssisTech Sp. z o.o. jest spin-offem akademickim Politechniki Gdańskiej, w której założyciele spółki pracowali nad naukowym prototypem o nazwie CyberOko, który w 2015 r. został odznaczony godłem „Teraz Polska”, właśnie dzięki temu, że jego elementy są wdrażane na rynek w postaci systemu C-Eye.

Fizjoterapia Polska

Fizjoterapia Polska to prężnie rozwijające się Stowarzyszenie zawodowo- naukowe, którego nadrzędnym celem jest kreowanie pozytywnego wizerunku polskiego fizjoterapeuty zarówno w Polsce jak i na świecie. Aktywnie działamy w interesie każdego członka. Organizujemy Konferencję Międzynarodowe, warsztaty oraz spotkania ogólnopolskie. Poprzez takie działania chcemy wiedza na temat fizjoterapii stała się powszechna, a nasz zawód cieszył się szacunkiem, na który bez wątpienia zasługuje. Wytrwale dążymy do wdrożenia odpowiednich uregulowań prawnych, postulujemy wprowadzenie odrębnej ustawy o zawodzie fizjoterapeuty oraz powołanie Izby Fizjoterapeutycznej. Członkostwo w FP to szansa na rozwój i niezliczone korzyści dla każdego fizjoterapeuty. Więcej na www.fizjoterapeuci.org

Drukuj stronę
Wyślij znajomemu
BI SYSTEM
Kampania 1 na 6
Idz do góry strony