Wybierz rozmiar czcionki:

Wybierz język:

Twoja historia i doświadczenie są dla nas ogromnie ważne. Dzięki nim stworzymy rzeczywisty opis sytuacji osób po udarze mózgu w Polsce, który przedstawimy decydentom.
Tym samym stanie się on podstawą do wezwania do poprawy tej sytuacji, zapewnienia lepszej opieki oraz wsparcia chorych i ich opiekunów.
Twoja historia nie pójdzie w zapomnienie. Twoje odczucia i obserwacje w postaci cytatów i informacji z badania pomogą nam w staraniach o poprawę sytuacji osób po udarze w Polsce.

Wypełnienie ankiety zajmie Ci około 20 minut, a może pomóc wielu osobom, które znalazły się lub znajdą w trudnej sytuacji życiowej. Ankietę możesz wypełnić on-line lub pobrać w pliku pdf (znajduje się na górze strony) i wypełnioną ankietę przesłać w wersji papierowej na nasz adres korespondencyjny, albo elektronicznej na adres info@fum.info.pl

Podziel się z nami swoimi doświadczeniami w walce z konsekwencjami udaru mózgu. Jeśli jesteś opiekunem osoby po udarze, podziel się z nami swoimi doświadczeniami w opiece nad Twoim bliskim. Twoje informacje na temat leczenia, rehabilitacji oraz uzyskanego wsparcia pomogą nam w naszych staraniach o poprawę sytuacji osób po udarze w Polsce.

Jeśli masz pytania albo problemy dotyczące ankiety, zadzwoń 606 647 600.

Dziękujemy za poświęcony czas

 

Drukuj stronę
Wyślij znajomemu
BI SYSTEM
Idz do góry strony