Wybierz rozmiar czcionki:

Wybierz język:

Jednym z celów Fundacji jest propagowanie rzetelnej wiedzy na temat udaru mózgu. W pierwszym roku działalności, wszystkie akcje Fundacji skierowane były na rozpowszechnianie wiedzy o udarze mózgu, co mam na celu poniesienie świadomości społeczeństwa o jednostce chorobowej, która jest pierwszą przyczyną niepełnosprawności w Polsce.

  •  akcja plakatowa w pojazdach komunikacji MPK – wrzesień – październik 2009 roku. W środkach komunikacji miejskiej umieszczone były plakaty mówiące o pierwszych objawach udaru mózgu. Plakaty wydrukowane zostały ze środków sponsora, a dzięki przychylności władz MPK mogły one zostać umieszczone w pojazdach komunikacji miejskiej.
  • akcja plakatowa na wiatach przystankowych - październik 2009 - kwiecień 2010. Na wiatach przystankowych umieszczone były plakaty mówiące o pierwszych objawach udaru i potrzebie szybkiego reagowania.

Pobierz plakat

  • spot reklamowy w telewizji M - film reklamowy wyświetlany w pojazdach komunikacji miejskiej wyposażonych w telewizory w Łodzi, Krakowie i Kaliszu. Wyprodukowanie filmu opłacone zostało ze środków sponsora. - plakaty wielkoformatowe w wiatach przystankowych – od grudnia 2009 roku w wiatach przystankowych pojawiły się wielkoformatowe plakaty przedstawiające objawy udaru mózgu i co robić w przypadku ich wystąpienia. 

 

 

www.youtube.com/watch

Drukuj stronę
Wyślij znajomemu
BI SYSTEM
Idz do góry strony