Wybierz rozmiar czcionki:

Wybierz język:

  • Czy Ty albo ktoś z Twoich bliskich miał udar mózgu ?
  • Czy uważasz, że należy zmieniać i ulepszać aktualny stan wiedzy na  temat profilaktyki i leczenia udaru mózgu oraz sposób organizacji opieki nad osobami po udarze
  • Czy uważasz, że obecny stan wiedzy naszego społeczeństwa na temat czynników ryzyka wystąpienia udaru mózgu jest bardzo niski i należy natychmiast podjąć starania, aby to zmienić?

 

Fundacja Udaru Mózgu powstała, aby zwrócić uwagę na wszystkie problemy związane z udarem mózgu, konsolidować działalność wszystkich środowisk i grup społecznych, które są zainteresowane poprawą sytuacji osób po udarze w Polsce.

Fundacja Udaru Mózgu to ludzie, którzy chcą podjąć działania aby było lepiej.

Fundacja Udaru Mózgu to również TY – jeśli podzielasz nasze przekonania i chcesz działać.Żadna idea nie da się zrealizować , jeżeli nie skupi wokół siebie pasjonatów.Tylko działając WSPÓLNIE możemy dużo zmienić !!!Zapraszamy do współpracy wszystkich, myślących podobnie.

Fundacja Udaru Mózgu jest zainteresowana każdym pomysłem, z którym się do nas zgłosicie. Wszyscy wierzymy, że tylko zaangażowanie dużej grupy przyniesie efekt w postaci poprawy wiedzy o udarze i sytuacji osób po udarze mózgu ich rodzin i opiekunów w Polsce.

Każdego, kto zechciałby włączyć się do działań Fundacji Udaru Mózgu prosimy o kontakt.

 

Drukuj stronę
Wyślij znajomemu
BI SYSTEM
Idz do góry strony